صفحه نخست شرايط استخدام ثبت نام پيگيري و رويت مشخصات يادآوري كد رهگيري سوالات متداول ارتباط با مااطلاعیه مهم:
داوطلبان محترم می توانندجهت اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج مرحله آزمون کتبی، از روز چهارشنبه 23 اسفند ماه، به سایت ثبت نام مراجعه فرمایند.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

اطلاعیه شماره 3:
آزمون گروههای شغلی مکانیک،سامانه ها وفناوری اطلاعات،مالی وحسابداری،حقوقی وپیمانها وتکنسین بهره برداری درنوبت صبح روز پنجشنبه 3 اسفند ماه (شروع فرآیند8/30صبح) و مابقی گروههای امتحانی در نوبت عصر تاریخ مذکور (شروع فرآیندساعت 14) با مدت زمان 130دقیقه برگزار می شود. درضمن با توجه به محدودیت فضای امتحانی درحوزه ماهشهر، کلیه داوطلبانی که حوزه امتحانی بندرماهشهر راانتخاب کرده ومحل سکونت ایشان شهرهای بندرماهشهر، بندر امام خمینی و چمران می باشد،حوزه امتحانی ایشان بندرماهشهر ومابقی داوطلبان، حوزه امتحانی ایشان اهواز خواهدبود.
سایر جزییات ومحل دقیق برگزاری در زمان پرینت کارت به اطلاع خواهد رسید.
------------------------------------------------------------

اطلاعیه شماره ٢
1. به اطلاع می رساند امکان ثبت نام در آزمون استخدامی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس تاساعت ۱۵ روز ٢٣ بهمن ماه تمدید شد و امکان تمدید مجدد وجود ندارد.
2. به اطلاع می رساند داوطلبان با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق با شرط داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی رشته حقوق، می توانند در رشته گروه شغلی حقوقی و پیمانها(کد ١١٧) ثبت نام کنند
3. قابل توجه است حداقل شرط معدل برای مدرک تحصیلی کاردانی ١٣، کارشناسی ١٣.۵ و کارشناسی ارشد 15 می باشد، سایر مفاد دفترچه همچنان به قوت خود باقی می باشد.

برای مشاهده اطلاعیه شماره 1 اینجا را کلیک کنیدبا استعانت از خداوند متعال و با راهبرد توسعه کیفیت و کمیت تولید محصولات پتروشیمی، شرکت‌های تابعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس (ذکر شده در دفترچه راهنمای آزمون)، به منظور تامین و تکمیل نیازمندی‌های نیروی انسانی در مشاغل مورد نظر در منطقه ماهشهر، در نظر دارد متقاضیان واجد شرایط را، مطابق با قوانین، مقررات کار و تامین اجتماعی و سایر شرایط ذکر شده در این آگهی و دفترچه راهنما، دعوت به همکاری نماید.
برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید
برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا را کلیک کنید


زمان‌بندی ثبت‌نام و برگزاری آزمون
عنوان برنامه‌ زمان‌بندی
ثبت‌نام در سامانه و اخذ کد رهگیری و ویرایش اطلاعات از ساعت 14 1402/11/12 تا 1402/11/22
مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه 1402/11/29تا 1402/12/02
برگزاری آزمون کتبی 1402/12/03