صفحه نخست شرايط استخدام ثبت نام پيگيري و رويت مشخصات يادآوري كد رهگيري سوالات متداول ارتباط با ما


اطلاعیه؛
پذیرفته شدگان آزمون استخدامی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پیرو تصمیمات اتخاذ شده از طرف شرکت های پتروشیمی صدف، ارومیه و ارغوان گستر ایلام، بدینوسیله به اطلاع می رساند شروع دوره کارآموزی افراد پذیرفته شده در رسته های شغلی مندرج در جدول به تعویق افتاده است و زمان حضور این افراد جهت انجام امور استخدامی و شروع دوره کارورزی متعاقبا و در نیمه اول بهمن ماه اطلاع رسانی خواهد شد.
لذا تاکید می گردد حضور پذیرفته شدگان مشاغل مذکور در جدول ذیل برای شرکت های پتروشیمی صدف ، ارومیه و ارغوان گستر ایلام در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ در شرکت ره آوران فنون پتروشیمی منتفی می باشد.
ضمنا به اطلاع می رساند حضور کلیه پذیرفته شدگان شرکت پالایش گاز بید بلند خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ به قوت خود باقی است.

جدول رسته های شغلی
برای مشاهده نتیجه مرحله مصاحبه فنی تخصصی اینجا را کلیک کنید


اطلاعیه مهم :
داوطلبان جهت آگاهی از وضعیت و نتیجه مرحله مصاحبه فنی تخصصی خود، می توانند از روز چهارشنبه اول آذرماه (ساعت 20) به سایت ثبت نام مراجعه نمایند.


برای مشاهده کارنامه آزمون کتبی (فقط داوطلبین مردود مرحله آزمون کتبی) اینجا را کلیک کنید


برای مشاهده نتیجه آزمون کتبی اینجا را کلیک کنید


اطلاعیه مهم :
داوطلبان جهت آگاهی از وضعیت و نتیجه مرحله آزمون کتبی خود، می توانند از روز سه شنبه 28 شهریورماه (ساعت 21)به سایت ثبت نام مراجعه نمایند.لازم به ذکراست که مصاحبه فنی تخصصی پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت مرحله آزمون کتبی ، از تاریخ 11مهر ماه آغاز خواهد شدوپذیرفته شدگان جهت اطلاع اززمان ومکان مصاحبه می بایست از روز دوشنبه 3 مهر ماه به سایت مراجعه فرمایند.
درضمن کارنامه مرحله آزمون کتبی ، از روز سه شنبه 4مهر ماه، از طریق سایت ، جهت مردودین مرحله آزمون کتبی فعال شده وجهت پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت مرحله آزمون کتبی ،بعد از مرحله مصاحبه فنی تخصصی ، فعال وقابل دسترس خواهد بود.


برای مشاهده اطلاعیه شماره دو اینجا را کلیک کنید


برای مشاهده اطلاعیه شماره یک اینجا را کلیک کنید


با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد توسعه کیفیت و کمیت تولید محصولات پتروشیمی، شرکت‌های تابعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس (ذکر شده در دفترچه راهنمای آزمون)، به منظور تامین و تکمیل نیازمندی‌های نیروی انسانی در مشاغل مورد نظر و مناطق جغرافیایی مختلف، در نظر دارد متقاضیان واجد شرایط را، مطابق با قوانین، مقررات کار و تامین اجتماعی و سایر شرایط ذکر شده در آگهی و دفترچه راهنما، دعوت به همکاری نماید.
برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید
برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا را کلیک کنید


زمان‌بندی ثبت‌نام و برگزاری آزمون
عنوان برنامه‌ زمان‌بندی
ثبت‌نام در سامانه و اخذ کد رهگیری و ویرایش اطلاعات 1402/05/17 تا 1402/05/27
تمدید تا ساعت 13 مورخ 1402/05/30
مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه 1402 /06/06تا 1402/06/07
برگزاری آزمون کتبی 1402/06/09